Do kuchni: Kosze druciane Cargo

Poza zlewami, suszarkami do naczyń oraz półkami obrotowymi, asortyment naszego sklepu internetowego stanowią najwyższej jakości kosze druciane Cargo. Ich miejscem przeznaczenia jest przede wszystkim kuchnia, w której są coraz częściej wykorzystywane do zabudowy szaf oraz szafek. Mogą być ciekawą alternatywą dla zwykłych regałów i półek, które nie zawsze są w pełni komfortowe w użyciu, w szczególności gdy istnieje potrzeba dostania się w głąb szafki.


Dostępne w tej kategorii kosze do szaf zostały wykonane z wysokiej klasy drutu i są w stanie wytrzymać obciążenie do 30 kilogramów. Każdy system Cargo porusza się na prowadnicach kulkowych, gwarantując sprawne, łatwe oraz ciche wysuwanie, po wcześniejszym zamontowaniu do dowolnego mebla kuchennego. Możliwości aranżacyjne, jakie dają tego typu rozwiązania są ogromne. Odpowiednio dobrany kosz z powodzeniem spełni swoją funkcję w każdej, nawet najbardziej wąskiej szafce. Niektóre z systemów posiadają dodatkowe wieszaki na ręczniki.


Jedno, dwu oraz trzypoziomowe kosze Cargo, których kuchnia jest najczęstszym miejscem zastosowania, są wyjątkowo lekkie, poręczne oraz funkcjonalne, doskonale nadając się do przechowywanie przedmiotów zarówno o mniejszych, jak i o nieco większych gabarytach. Atutem systemów Cargo jest nie tylko miękkie domykanie czy łatwe wysuwanie, ale także dość duża uniwersalność, dzięki której kosze te mogą być montowane na prawym, jak również na lewym boku. W asortymencie naszego sklepu posiadamy kosze o różnych wymiarach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl