Pojemniki i kuchenne kosze i segregatory na śmieci

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór produktów przeznaczonych zarówno do wewnętrznej, jak i zewnętrznej segregacji odpadów. Każdy dostępny w naszym asortymencie pojemnik na śmieci został wykonany z najwyższej jakości metalu bądź tworzyw sztucznych, gwarantując trwałość, wytrzymałość oraz wysoką funkcjonalność.


Nasza oferta obejmuje pojemne kosze na śmieci kuchenne, a także uniwersalne segregatory na śmieci, które znajdą zastosowanie nie tylko w warunkach mieszkalnych, ale również biurowych. Proponowane rozwiązania łączą w sobie estetykę z troską o środowisko, znakomicie sprawdzając się zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych warunkach. Każdy segregator na śmieci został zaprojektowany w ten sposób, aby jego pokrywa pozostawiała zawartość kosza stale zamkniętą i niewidoczną.


Każdy dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego segregator na odpady można oznakować kolorową etykietą samoprzylepną, przystosowując tym samym kosz do konkretnych rodzajów śmieci (np. do odpadów suchych, zmieszanych, szkła, itp.).

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl