Nogi do stołów i ław

Obok systemów cokołowych, nóżek kuchennych oraz kółek meblowych, w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wysokiej jakości nogi stołowe, do produkcji których użyto wyłącznie wysokogatunkowej stali lakierowanej proszkowo lub stali nierdzewnej szlifowanej. Elementy te oferujemy w wielu różnych wysokościach (między innymi 710mm, 820mm oraz 1100mm).


Każda noga do stołu została wyposażona w praktyczną podstawę z regulacją z plastiku, stanowiąc niezwykle funkcjonalną podporę, która znajdzie zastosowanie przy produkcji mebli kuchennych, salonowych czy biurowych. Atutem naszych nóg do stołów i ław jest wysoka jakość, atrakcyjny design oraz harmonijne połączenie funkcji praktycznych z dekoracyjnymi.


Dostępne w tej kategorii produkty stanowią w przeważającej mierze rozwiązania okrągłe, które mogą stanowić estetyczną i trwałą podporę nie tylko blatów stołów kuchennych, ale także biurek, ław oraz stolików salonowych. Większość prezentowanych nóg stołowych została zaprojektowana i wyprodukowana w ten sposób, ale doskonale komponować się zarówno z meblami klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Można je z powodzeniem dopasowywać do blatów drewnianych, szklanych, a także wykonanych z różnego rodzaju tworzyw sztucznych.
Wszystkie oferowane w naszym sklepie nogi do ławy są trwałe, wytrzymałe oraz solidne, dzięki czemu mogą gwarantują długotrwałe użycie. Każdy z produktów posiada mocowanie łatwe do montażu/demontażu (nogi są przeznaczone do instalacji bezpośrednio do blatu od spodu).

Noga KVT-TL/60x1100mm Noga KVT-TL/60x1100mm Noga KVT-TL/60x1100mm
Producent: KVT
Cena: 38,45 zł
zobacz więcej
Noga KVT-TL/60x710mm Noga KVT-TL/60x710mm Noga KVT-TL/60x710mm
Producent: KVT
Cena: 28,74 zł
zobacz więcej
Noga KVT-TL/60x820mm Noga KVT-TL/60x820mm Noga KVT-TL/60x820mm
Producent: KVT
Cena: 30,11 zł
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl