Gazowe podnośniki meblowe

Oferujemy najwyższej jakości podnośniki meblowe, które umożliwiają łatwe podnoszenie oraz opuszczanie frontów szafek górnych zarówno we wnętrzach kuchennych, jak i w wielu innych pomieszczeniach mieszkalnych. W asortymencie posiadamy szeroki wybór nowoczesnych podnośników gazowych, dzięki którym fronty szafek są łatwe w otwieraniu, a ich zamykanie przebiega wyjątkowo cicho i delikatnie. Są one przeznaczone do klap jedno oraz dwuczęściowych, w tym także sterowanych elektrycznie.


Każdy dostępny w naszym sklepie podnośnik gazowy do mebli został zaprojektowany w ten sposób, aby drzwiczki szafki mogły zatrzymywać się bez trudu w każdej pozycji otwarcia oraz zapewniać łatwy dostęp do wnętrza mebla, bez jakichkolwiek elementów wystających. Większość prezentowanych w tej kategorii podnośników meblowych można z powodzeniem stosować do różnej wysokości frontów.


Podnośnik hydrauliczny do mebli stanowi wszechstronne i uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko do szafek kuchennych czy pokojowych, ale również do mebli biurowych, gabinetowych, recepcyjnych, itp. Podnośniki mogą być też wykorzystywane do podnoszenia blatu, co ułatwia pracę i pozwala zagospodarować dodatkową przestrzeń.
Główne cechy oferowanych podnośników to:

  • łatwy montaż,
  • wysoka jakość,
  • uniwersalność mocowań i frontów,
  • zróżnicowana moc (60 N, 80 N, 100 N, 120 N, 150 N).


Podnośniki gazowe sprzedajemy w kompletach zawierających dwa mocowania do frontu (pełne drzwiczki i wąski front aluminiowy), mocowanie do boku szafki, wkręty montażowe oraz instrukcję w języku polskim.

Podnośnik gazowy KVT-GS/100 N Podnośnik gazowy KVT-GS/100 N
Producent: KVT
Cena: 7,86 zł
zobacz więcej
Podnośnik gazowy KVT-GS/120 N Podnośnik gazowy KVT-GS/120 N
Producent: KVT
Cena: 7,86 zł
zobacz więcej
Podnośnik gazowy KVT-GS/150 N Podnośnik gazowy KVT-GS/150 N
Producent: KVT
Cena: 7,86 zł
zobacz więcej
Podnośnik gazowy KVT-GS/60 N Podnośnik gazowy KVT-GS/60 N
Producent: KVT
Cena: 7,86 zł
zobacz więcej
Podnośnik gazowy KVT-GS/80 N Podnośnik gazowy KVT-GS/80 N
Producent: KVT
Cena: 7,86 zł
zobacz więcej
Podnośnik Lift Junior KVT Podnośnik Lift Junior KVT Podnośnik Lift Junior KVT
Producent: KVT
Cena: 8,16 zł
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl