Pomoce montażowe

Pracę w zakładzie czy warsztacie stolarskim ułatwiają nie tylko niezawodne i bezawaryjne narzędzia, ale również różnego rodzaju pomoce montażowe. Dają one wiele możliwości obróbki drewna, doskonale sprawdzając się chociażby do wiercenia pozycji mocowań pod prowadniki krzyżakowe czy do zaznaczania otworów pod dystanse specjalne.

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości pomocy montażowych, wśród których znajdują się przede wszystkim wszechstronne wzorniki oraz szablony przeznaczone do wielu zastosowań stolarskich. Są to uniwersalne rozwiązania, których nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym warsztacie czy zakładzie specjalizującym się w produkcji mebli. Ich dostawcami są wyłącznie sprawdzeni polscy i zagraniczni producenci.

Ponadto, oferujemy bogatą gamę produktów chemii stolarskiej: klejów, materiałów uszczelniających oraz środków do czyszczenia powierzchni, które znakomicie sprawdzą się do zastosowań nie tylko w branży stolarskiej, ale także w sektorze budowlanym, remontowym oraz sanitarnym.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl