Zamki do mebli

Dostępne w tej kategorii zamki meblowe są przeznaczone do montażu w szafkach, szufladach, szafach drewnianych, biurkach, itp. Wyroby te wykonano przy użyciu najwyższej jakości surowców, takich jak nikiel czy stop cynku, a dzięki starannie opracowanym konstrukcjom, są w pełni kompatybilne z wieloma różnorodnymi sposobami zamykania i otwierania.


Oferowane zamki do mebli są dedykowane do zamknięć jedno i wielopunktowych zarówno w sprzętach wykonanych z drewna i płyt wiórowych, jak również w meblach wyprodukowanych z surowców drewnopodobnych, takich jak laminaty konstrukcyjne MDF oraz HPL. W asortymencie posiadamy między innymi bolcowe i kwadratowe zamki meblowe, wykonane z dbałością o najmniejsze detale i posiadające estetyczne, chromowane wykończenie.
W skład każdego kompletu wchodzi:

  • jeden zamek do mebla,
  • jedna stalowa rozetka,
  • klucze.


Oferujemy nie tylko zamki szufladowe, ale również przeznaczone do montażu w drzwiczkach szafek (w wersji lewo oraz prawostronnej).


Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje bogatą gamę najwyższej jakości zamków meblowych, które zostały dostarczone przez KVT-Fastening, renomowaną firmę o międzynarodowym zasięgu, specjalizującą się w zastosowaniach wysokiej klasy techniki łączenia, bazując na szerokim spektrum produktów pochodzących od sprawdzonych producentów.

Wszystkie dostępne zamki gwarantują niezawodne zamykanie i otwieranie, pozwalając zabezpieczyć różnego rodzaju meble zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach biurowych, recepcyjnych, itp.

Zamek bolcowy KVT Zamek bolcowy KVT
Producent: KVT
Cena: 4,11 zł
zobacz więcej
Zamek kwadratowy KVT Zamek kwadratowy KVT Zamek kwadratowy KVT
Producent: KVT
Cena: 3,74 zł
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl