Zawiasy meblowe do szafek kuchennych

W sklepie Kwadro Design, poza szeroką gamą podnośników, wkrętów, ślizgaczy, nóżek kuchennych i wielu innych elementów konstrukcyjnych, naszym klientom oferujemy wysokiej jakości zawiasy meblowe.
Nasz asortyment obejmuje wyłącznie solidnie wykonane zawiasy do szafek, których dostawcami są wyłącznie znani i sprawdzeni producenci, tacy jak Blum oraz GTV. Są to produkty przeznaczone między innymi do drzwi bliźniaczych, równoległych, nakładanych, składanych, wpuszczanych, a także dedykowane do montażu w szafkach.


Oferowane zawiasy do szafek kuchennych czy pokojowych różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale także kątem otwarcia. W ofercie posiadamy zarówno modele wpinane, jak i zintegrowanym cichym domykaniem, które mogą być stosowane zarówno do frontów drewnianych, jak z drewnianą ramą. Każdy dostępny zawias meblowy do szafki kuchennej został wykonany przy użyciu wysokogatunkowych materiałów, gwarantując trwałość, wytrzymałość oraz bezawaryjne funkcjonowanie.


Wraz z szeroką gamą zawiasów, oferujemy duży wybór różnego rodzaju akcesoriów. Wśród nich można znaleźć podkładki kątowe, prowadniki z mimośrodem oraz zaślepki na zawiasy do szafek. Bogaty asortyment pozwala na dopasowanie odpowiednich produktów do każdego rodzaju mebli.

70T6550 ZAWIAS 170 BEZ SPRĘŻYNY 70T6550 ZAWIAS 170 BEZ SPRĘŻYNY
Producent: Blum
Cena: 14,34 zł
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl