Praca

Stolarz-Operator piły panelowej i okleiniarki prostoliniowej

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Rokietnica (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • obsługa piły panelowej i okleiniarki prostoliniowej
  • nadzór nad ich poprawnym funkcjonowaniem
  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu

Wymagania:

  • umiejętność obsługi piły panelowej i okleiniarki prostoliniowej z obsługą oprogramowania do optymalizacji rozkroju
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • gotowość do rozwijania umiejętności

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę na pełen etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@kwadro-design.com.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kwadro-Design z siedzibą w Bytkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kwadro-Design z siedzibą w Bytkowie przy ul. Obornicka 1 A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl